Loading color scheme

Efektivní bojovníci s celulitidou od Skin689® jsou novinkou v portfoliu kosmetického concept storu Myskino

Emulze-na-zpevneni-pokozky-horni-casti-pazi-Firm-Skin-Upper-Arms-Emulsion-od-skin689cena-1-110-Kwwwmyskinocz Skin689® je prémiová kosmetická značka využívající aktivní přísady vyrobené ve Švýcarsku. Každý produkt skin689® je vyvinut speciálně pro specifickou oblast, jejímž cílem je zlepšit vzhled pokožky. Pro zajištění maximální účinnosti kosmetických přípravků odborníci ze skin689® úzce spolupracují s vědci, dermatologickými a kosmetickými ústavy ve Švýcarsku a jako malá nezávislá značka se také snaží být zákazníkům opravdu nablízku. Výsledkem jsou účinné a inovativní formulace vyrobené z osvědčených účinných látek, které splňují jejich potřeby - účinnost, snadnost a bezpečnost použití u všech produktů.

Australská organická kosmetika Bondi Wash voní mořem a bylinkami

02-Krem-na-ruce-Tasmanian-Pepper--Lavender-od-Bondi-Washcena-530-Kcwwwmykinocz Na český trh právě dorazila australská značka organické kosmetiky Bondi Wash, jejíž název odkazuje na nejvyhlášenější australskou pláž. Bondi Wash je ucelená řada přírodní péče, která kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí éterických olejů a přírodních ingrediencí. Šetrná je nejen pro lidské tělo, ale i pro planetu. Její složení je jemné, ale velmi účinné.

Velký návod, jak pečovat o oční okolí, aby neprozradilo náš věk

essentekristinakloubkovaapavelovsikpixpocz061websize Pokožka kolem očí je ta nejjemnější, kterou na těle máme. Aby vydržela dlouho krásná navzdory přibývajícím létům, potřebuje důslednou péči, se kterou je třeba začít včas.

Proč je právě oční okolí tak rizikovou oblastí, které je třeba věnovat více pozornosti a péče, než jiným partiím obličeje a těla? A co všechno můžeme udělat pro to, aby pokožka okolo očí zůstala dlouho krásná, hladká a bez vrásek? Na to jsme se zeptali odborníků z české kosmetické společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a léčivých přípravků.

Hitem je Baby Brows – návod na trendy obočí

beautylash-powerbrowdunkelbraunschminkspiegelwebsize Baby Brows, tak se jmenuje nejnovější trend v úpravě obočí. A jak takové obočí vypadá? Mělo by připomínat obočí dětí, tedy být co nejvíc přirozené, výrazné a široké. Tady je návod, jak si takové obočí vytvořit, i když vám nějaký ten chloupek chybí, nebo právě nevládnete pinzetou...

Ranní a noční vitamínová bomba. Balzámy Jane Scrivner udržují hydrataci v pleti a chrání kožní bariéru díky výjimečnému složení!

Rann-ochrann-balzm-Jane-Scrivner-MOOD Jane Scrivner je žena, která má více jak 30 let praxi, v kosmetice a terapiích, po celém světě. Při svém pozorování chování pleti zjistila, že základem krásné a zdravé pleti je podpora ochrany kožní bariéry, hydratace a udržení správného pH. Vytvořila svoji značku, která každoročně vyhrává prestižní soutěže Green beauty značek a je celosvětově více a více oblíbená.

Jak rychle vyhladit pleť pod očima? Hitem jsou gelové polštářky

refectocil3dgroupeyecarepadswebsize Nepotěšil vás pohled do zrcadla, a přitom vás čeká důležitá schůzka nebo akce? Žádný strach – pokud vás trápí kruhy a vrásky pod očima nebo povadlá pleť očního okolí, je tu hned několik řešení. Můžete zkoušet vychlazené sáčky s čajem nebo kolečka okurky, pokud však potřebujete rychlý a viditelný výsledek, dopřejte pleti úlevu v podobě výživných gelových očních podložek.

Šest let, pět vůní a nekonečná inspirace. Unikátní stockholmské parfémy Stora Skuggan konečně v Česku!

Stora-Skugganlifestylewwwmyskinocz Díky Myskino.cz jsou v Česku konečně dostupné výjimečné švédské vůně Stora Skuggan. S mysteriózními názvy i příběhy, charakteristickou skandinávskou estetikou na obalech i flakonech a unikátním přístupem k jednotlivým ingrediencím přichází skupina mladých alchymistů s pěticí vůní, které rozhodně nejsou pro každého. A to je na nich to nejlepší.

Pleť jako samet: dávkujte si krásu po kapkách!

Istockkyselinahyaluronova-1 Kyselina hyaluronová se z těla věkem vytrácí, kdy je vhodné ji doplnit? Měkká a poddajná, ale zároveň pevná. Taková, která láká pohladit. Kdo by takovou pleť nechtěl?! Dokud v ní máme dostatek kyseliny hyaluronové, která je jako houba a zajišťuje hydrataci i objem, pleť zůstává pružná. Bohužel, příroda to zařídila tak, že věkem z objemu "houby" postupně ubývá. Naštěstí medicína našla řešení.

Jarní očista rukou a nohou s kosmetickými novinkami značky FEDUA

02-Serum-na-ruce-Jelly-Golden-Serum-od-Feduacena-630-Kwwwmyskinocz Intenzivní péči a zevrubnou jarní očistu si po náročných zimních měsících zaslouží nejen obličej, ale celé tělo, včetně nohou a rukou. Před nepříznivými klimatickými podmínkami je sice zpravidla chrání oblečení či obuv, které ovšem ne vždy bývají dostatečně prodyšné a z vhodného materiálu. Pokožce rukou navíc dává zabrat intenzivní mytí mýdlem a používání dezinfekce, takže je často vysušená a daleko zranitelnější. Spolehlivou kompexní péči nabízí mladá, inovativní, dynamická a kosmopolitní značka FEDUA.

Jak se zbavit stresu a prozářit si den i svou pleť

essentedenisajasinska2020006websize Dlouhodobý stres nám škodí a negativně se projevuje i na pleti, která vypadá nezdravě, unaveně a tvoří se na ní „starostlivé“ vrásky. Nejlepší obranou proti stresu je pohyb, správné dýchání, strava plná vitamínů a dostatečný spánek, za které nám poděkuje i naše pleť – přidáme-li kvalitní péči, bude jenom zářit.

Herečka Míša Tomešová propadla dieNikolai: “Netušila jsem, do jaké dokonalosti se dá dotáhnout kosmetika pouze z lokálních surovin.”

MisadieNikolai dieNikolai, rakouská značka biodynamické kosmetiky, si čím dál více získává oblibu u českých hereček, které si potrpí na čistě přírodní složení bez kompromisů. Herečka Míša Tomešová pro sebe a své děti vybírá kosmetiku striktně podle zásad non-toxic a z nabídky dieNikolai miluje především Oční sérum Pomněnkové oči a Čistící pleťové mléko Procitnutí sedmikrásky.

Dlouhé řasy jsou hlavním beauty trendem roku 2021

beautylashvegankondicionernarasy2websize Dlouhé řasy jsou oficiálně novým trendem krásy pro tento rok! Ano, zůstává jím přirozený make-up a výrazné obočí, ale nyní se přesouvá pozornost módních stylistů i o několik centimetrů níže – k řasám. A jak tedy vykouzlit dlouhé, husté, plné a krásně vytočené řasy? Tady je několik tipů...