Loading color scheme

ELKA Lounge dospívá se svými zákazníky.

ELKAVanoce20201 Z rodinné firmy s hravými trenýrkami se během pár let stala mezinárodní značka se spodním prádlem a loungewear pro celou rodinu zaměřená na lokální výrobu a udržitelnost.

Letos ELKA přichází s mnoha novinkami. Pár týdnů před spuštěním vánoční kolekce nám představuje nový e-shop, přehledný, minimalistický, v mnoha ohledech konkurující světovým brandům. Nejen vizuální tonalita se mění s cílovou skupinou. Komunikace se zaměřuje na etické hodnoty, výrobu materiálů, pozadí celého podnikání v textilním průmyslu.

Tento rok ELKA Lounge představuje vánoční kolekci pod heslem “S námi to zvládnete”. Spálené cukroví, nezabalené dárky, rozjařené děti. “Reagujeme tak na letošní situaci, mnohdy únavnou a nejistou dobu. Nechceme nabízet zákazníkům vidinu dokonalé rodiny, poukazujeme na opravdové hodnoty vánočních svátků - blízkost těch, které máme rádi, klid a duševní pohodu” říká majitel Jakub Kofroň. A právě k tomu neodmyslitelně patří jejich trenýrky pro celou rodinu. ELKA totiž ví, že tím správným měkoušem letos rozdáte pod stromečkem nejeden úsměv.

ELKA Lounge je na trhu od roku 2008, vznikla jako malá rodinná firma s trenýrkami. Nyní kromě trenýrek nabízí široký výběr rodinného loungewear a produktů z řady Home & Decor a novou kolekcí tak vstupuje mezi mezinárodní leadery v této oblasti.

NABÍDKU SPODNÍHO PRÁDLA NALEZNETE I V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>